Luźny stolec i ból brzucha z rana

od miesiąca...mam luźny stolec. budzi mnie ból brzucha (dodam jestem śpiochem i lubię długo pospać), załatwiam się raz, za godzinę budzę się i tak trzy razy. ogólnie samopoczucie mam dobre, choć rano mdli mnie? dużo też nie jem. stresuje mnie ta cała sytuacja ,życie też mam stresujące:(

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
lokalizacja bólu może wskazywać na nieprawidłowości w obrębie żołądka lub przełyku. W celu ustalenia przyczyny dolegliwości proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego. W razie konieczności zostanie wystawione skierowanie do odpowiedniego specjalisty.