Mam na imię Izabela, mam 27 lat. Co to jest, gdy po stosunku piecze mnie pochwa? Jak mam sobie z tym poradzić?

Nie wiem co się dzieje, zawsze było wszystko ok jeśli chodziło o seks. Jakieś trzy tygodnie temu dostała grzybicy w pochwie, strasznie mnie swędziało i bolało. Nie byłam u lekarza tylko sama sobie pomagałam. Jak to przeszło to znów odczuwałam pieczenie po stosunku i w trakcie jego. Bardzo chciałabym mieć dzidziusia, jestem mężatką już ponad rok staramy się z mężem, ale nic z tego. Bardzo proszę o pomoc jak zajść szybko w ciążę i jak pozbyć się pieczenia. Z góry dziękuję za pomoc.

Witam!

Dyskomfort i ból w trakcie stosunku mogą być spowodowane stanem zapalnym. Powinna Pani skonsultować się z lekarzem ginekologiem i zastosować do jego zaleceń. Jeśli chce Pani zajść w ciążę, to tym bardziej należy odbyć wizytę u lekarza. Będzie Pani mogła sprawdzić swój stan zdrowia oraz dowiedzieć, jak zadbać o siebie, by przygotować organizm na przyjęcie dziecka.

Pozdrawiam