Marihuana - czy jeden raz mógł wpłynąć na moją pamięć?

Witam serdecznie! Postanowiłem spróbować gandzi. Zapaliłem 1 raz (1 lufka, za drugim były to 2 buszki małej zawartości lufy, bo się rozmyśliłem dla zdrowia). Mało co poczułem, jedynie zmęczenie. I teraz: czy od tego jednego razu mógł mi się uszkodzić w jakichś sposób mózg? Jakieś zaburzenie pamięci czy coś? Może przesadzam, ale np. nie pamiętam kiedy stosujemy present perfect czy jakiegoś zagadnienia z matmy z tamtego roku szkolnego. Przesadzam czy mam jakiś problem? Ostatnio słuchałem monologu Bodka i to może od tego... Mój znajomy palił ok. 5 razy i mi odradzał spróbowanie, czemu? Czy po tych 5 razach mogły wyjść jakieś przykre konsekwencje, że już jest tak na nie? Proszę o rzetelne odpowiedzi, bez wyzwisk. Pozdrawiam.

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam.

Twoja wypowiedź jest mało czytelna, nie mam pewności, ile razy próbowałeś marihuany. Trwałe uszkodzenie ośrodkowego układu nerwowego z zaburzeniami pamięci po jednorazowym zażyciu kanabinoli jest bardzo mało prawdopodobne.
Proszę, abyś powstrzymał się od niecenzuralnych określeń, zadając pytanie na łamach naszego portalu - nie tolerujemy takiego stylu wypowiedzi.

Z pozdrowieniami