MCHC, granulocyty, limfocyty w badaniach dziecka

Właśnie odebrałam wyniki badań rocznego syna. MCHC 37,1g/dl (32,2-36,6 norma) pozostałe wyniki są ok rozmaz krwi: Gran.segmentowane 24% (25-60) Gran kwasochłonne 1% (1-5) Gran. zasadochłonne 0% (0-1) Limfocyty 65+kki limfoidalne % (25-50) Monocyty 10% (1-6) Resztki pokarmowe w kale: ziarna skrobi ++dodatni kulki tłuszczu ujemny krew utajona ujemny pasożyty nie znaleziono Proszę o informację czy powinnam się martwić wynikami

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Wyniki nie wskazują na żadne istotne nieprawidłowości. O szczegółach proszę porozmawiać z lekarzem pediatrą.