Miesiączka trwająca jeden dzień

Witam, od pół roku zaobserwowałam że moja miesiączka trwa jeden dzień. Nie jestem w ciąży. Obecnie od 2 miesięcy pojawia się troszkę. Czasami boli mnie brzuch, tak że nie mogę się wyprostować, ale to przechodzi i pojawia się rzadko. Wiem, że powinnam iść do lekarza, ale... Proszę mi powiedzieć czy możne być to coś groźnego

Piotr Pilarski

Mogą to być zaburzenia hormonalne. Sugeruję wizytę u ginekologa.

Pozdrawiam.