Miesięczna przerwa po stosowaniu tabletek antykoncepcyjnych

Witam !:) byłam u Pani ginekolog i doradziła mi abym po roku brania tabletek zrobiłabym sobie miesięczną przerwę , więc akurat ja mam . Kiedy coś zjem , to za parę minut muszę iść do toalety bo od tego czasu gdy odstawiam tabletki mam biegunkę , czy to jest "normalne" ?? Dodam , ze zmieniałam swój tryb życia , chodzę na siłownię i nie jem słodyczy , fast foodów .

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie sądzę aby były to oznaki odstawienia antykoncepcji. Nie mniej jednak warto przyjrzeć się posiłkom jakie Pani spożywa.