Możliwość kolejnej ciąży po 3 miesiącach od porodu

Witam. Jestem 3 miesiące po porodzie. 10 stycznia miałam już pierwszą miesiączkę która trwała 5 dni. 27 stycznia kochałam się z mężem ale był to stosunek przerywany. Przed porodem moje cykle były nieregularne od 30 do 60 dni nawet czasem. Czy jest możliwe bym zaszła w ciążę? Umieram ze strachu. Dwa testy negatywne, ale zrobione dość szybko po całym zdarzeniu. Nie mogę być w ciąży, nie chcę. Nie wpadłam na pomysł tabletki "dzień po". Ciągle martwię się że mogłam zajść w ciążę. Czy to możliwe?

Małgorzata Panek

Test ciążowy jest wiarygodny gdy został wykonany po 14 dniach od stosunku bez zabezpieczenia. Karmienie piersią nie chroni przed ciążą. Proszę wykonać ponownie test ciążowy ( ok 11lutego) i w razie wyniku pozytywnego udać się do ginekologa.
Pozdrawiam