Możliwość wypalenia rwy kulszowej

mam rwe kulszową, lat 20 waga 76 wzrost 176. podnosiłem cos na siłownie i mi przeskoczyło bolał kręgosłup przez około 2 tygodnie, udałem sie do lekarza tabletki, prześwietlenia itp. bede wiedział dokładnie w srodę. słyszałem o takiej metodzie usuwania rwy kulszowej, na podczerwień czy coś takiego. podobno ból zostaje usuniety, wypalanie rwy czy cos takiego, troche sie bawiam operacji, a poza tym nie chce przestawać trenować na siłownie.. POMOCY czy te zabiegi wypalania są kosztowne?Coś wiecej o

coś Pan słyszał ale nie do końca, na pewno na początek i to w Pana wieku rozpocząć leczenie zachowawcze z zastosowaniem terapii manualnej a nie inwazyjne metody, prosze poszukac w Pana okolicy specjaliste fizjoterapii, który pracuje terapia manualną a wróci Pan do formy