Możliwość zajścia w ciążę bez wytrysku w pochwie

Nie liczę dni płodnych,nie zabezpieczaliśmy się, nie było wytrysku we mnie. Kochaliśmy się, bodajże tydzień po okresie i jeszcze kilka razy po tym. Nie mam żadnych objawów ciąży, testu na razie też nie chce robić. Nie wiem jaki mam cykl, wiec nie mogę ustalić kiedy dostanę okresu... Dlatego zanim przyjdzie okres dla uspokojenia pytam tutaj, czy jest możliwość bym była w ciąży, jeśli wytrysku nie było we mnie ?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Stosunek przerywany nie jest skuteczną metodą antykoncepcji. Jak najbardziej istnieje ryzyko ciąży.