Mrowienie w palcach u dłoni a wynik RTG kręgosłupa szyjnego

Proszę o interpretacje wyników. Mam 28 lat. Plecy bolaly mnie rzadko. Mam niestety prace siedzącą co nie sprzyja w żadnym wypadku kręgosłupowi. Ostatnio pojawiło się mrowienie w palcach dłoni. Lekarz rodzinnym wysłał na RTG kręg. szyjnego. Oto wynik: Rentgenogramy kręgosłupa szyjnego wykazują znaczne uszkodzenie krążka międzykręgowego c7/th1 ze wtórnymi zmianami na krawędziach przylegających trzonów kręgowych. Zwężenie krążka międzykręgowego c6/c7 może być wynikiem dyskopatii.

Tak, właśnie , należałoby dokładnie ocenić stan neurologiczny , zapraszam do gabinetu telefon do rejestracji : 694661666