Na co może wskazywać taki ból pleców?

Witam, Pare dni temu zaczelam odczuwal bol z tylu plecówna wysokosci nerki po paru dniach bol przeniosl sie na przednie zebra z prawej strony ostanie zebra bol nieustanny problemy z poruszaniem sie a zwlaszcza ze wstawanie z lozka. Wizyta u lekarza rodzinnego zakonczyla sie skierowaniem na RTG i recepta na ketonal forte 100mg dwie na dobe razem z paracetamolem. Z dnia na dzien bol coraz wiekszy w dniu dzisiejszym gdy siw „spielam” czulam jakby cos strzelilo i kazdy ruch schylenie kaszel i oddychanie powoduje okropny bol nie do wytrzymania. Co to moze byc?

Witam,

brak informacji o wykonaniu diagnostyki i jakie rozpoznanie zastosował lekarz rodzinny.

Opisane objawy mogą świadczyć np o zwyrodnieniu lub inne schorzenia kręgosłupa bez badania fizykalnego oraz dokładnej diagnostyki obrazowej np RM i podstawowych badań laboratoryjnych ciężko postawić rozpoznanie. Wskazana wizyta u lekarza ortopedy z wykonanym badaniem RTG lekarz obejrzy kliszę lub płytkę sprawdzi czy są zmiany w układzie kostnym które dawały by opisanie przez Panią objawy i zleci odpowiednie leczenie lub dalszą diagnostykę obrazową.

Pozdrawiam