Napady lęku, kłopoty ze snem i otępienie

Od kilku lat zdarzają mi się napady lęku - nie były one paraliżujące i jakoś dawałam sobie radę. Niestety w ostatnich miesiącach zaczęły się nasilać, pojawiły się kłopoty ze snem, łapię się na momentach otępienia i zagapienia w jakiś punkt. W trakcie tych epizodów, każdy szczegół rośnie w mojej głowie do ogromnych rozmiarów (np odgłosy w mieszkaniu, czy ulicy) przez co bardziej się denerwuję. Dodatkowo ostatnio odkryłam, że mam omamy wzrokowe-np wydaje mi się, że widzę robaka, którego nie ma

konieczna jest tu psychoterapia a byc moze i farmakoterapia.za malo szczegolow, by dawac rady skuteczne na portalu, prosze poszukac dobrego specjalisty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza