Nasienie w pochwie 3. dni przed spodziewaną miesiączką a ryzyko zapłodnienia

Dzień dobry, Czy jeżeli nasienie trafiło do pochwy 3 dni przed spodziewaną miesiączką to czy jej pojawienie się w terminie oznacza, że nie zostałam zapłodnina?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Prawdopodobnie były to dni niepłodne, choć nie można tego potwierdzić w 100%. Sama obecność nasienia oczywiście predysponuje do ciąży.