Negatywne wyniki testów ciążowych a nieregularne miesiączki

Witam, Mam 25 lat, 2 lata temu urodziłam dziecko. Od 16 roku zycia miesiaczkuje, od samego poczatku nie regularnie. W wieku 19 lat zaczelam brac tabletki antykoncepcyjne, ktore uregulowy mi miesiaczke. Od pewnego czasu nie biore tych tabletek.Miesiaczkuje znowu niereularnie..Ostatnia miesiaczke mialam jakos we wrzesniiu i do tej pory cisza. Mam wzdety brzuch, jak by mi balon wlozyli do srodka, wyczuwam powiekszony lewy jajnik, oraz mam białe plamienia. Robilm 3 testy-wyszly negatywne. co mi jes

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli testy ciążowe były wykonane prawidłowy to ryzyko ciąży jest znikome. Przyczyną nieprawidłowych miesiączek mogą być zaburzenia hormonalne. Proszę udać się na wizytę kontrolną do specjalisty ginekologa, który wdroży odpowiednie postępowanie.