Nerwica lękowa i przerwanie stosowania leków

Dzień dobry. Nie mogę się skontaktowac z lekarzem psychiatrąJestem osobą ze zdiagnozowaną nerwicą lękową. Była roczna przerwa w braniu leków, bo się poprawiło. Niestety w styczniu na wizycie podjęłam z lekarzem decyzję o powrocie do Fevarinu(fluwoksamina). Na złość zachorowałam na zapalenie zatok i nie wzięłam leku. Teraz choruję pod rząd po raz drugi - biorę Klabax (klarytromycyna) od 4 dni. Nasiliły mi się natrętne myśli, czuję ciągle lęk, strach, trzęsę się. Czy mogę wziąć te leki razem? Pozd

Co do łączenia leków, to nie wypowiadam się, bo nie jestem lekarzem psychiatrą. Ale namawiam Panią do podjęcia psychoterapii nerwicy. Leki jedynie stabilizują i na krótką metę minimalizują objawy, ale tylko psychoterapia pozwoli zwalczyć problem u jego źródła. Pozdrawiam.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza