Nieustający ból nóg od kolan do stóp

Witam. Chciałbym zapytać co może być przyczyną nieustannego bólu nóg od kolan w dół ( łącznie z kolanami ), poza tym mam nieustanne uczucie senności, nadmienię, że sypiam dobrze i zazwyczaj nie mam problemów z zaśnięciem. Nie pracuję fizycznie zbyt ciężko. Poza tym mam też nieraz uczucie niezbyt silnego kłucia w okolicy serca, nieraz zdarza się też dziwny ucisk i ból jakby serce miało rozepchnąć mi klatkę piersiową. Nie wiem co mogą oznaczać takie objawy.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W tej sytuacji konieczna jest konsultacja z lekarzem rodzinnym oraz wykonanie podstawowych badań profilaktycznych krwi oraz EKG aby wykluczyć przyczyny sercowe. Na późniejszym etapie zalecałbym gastroskopię oraz RTG stawów kolanowych.