Niska waga ciała u 26-latka

witam mam problem chodzi oto ze waze 66kg moj wzrost to 177awiek25lat jem duzo bynajmniej tak mi sie wydaje i niemoge przytyc,czy sa jakies sierodki po ktorych przytyje niechodzi mi o sterydy lecz o leki na anoreksje

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Istnieja leki zwiększające apetyt ale dezyzja należy do lekarza psychiatry. Proszę skonsultować się ze specjalistą.

Anna Porada Dietetyk, Wrocław

Nie ma takich środków. Najlepiej by było udać się do dietetyka z dokładną rozpiską wszystkiego co pan je i pije (razem z godzinami) przez co najmniej 7 dni. Na tej podstawie oraz z danych z wywiadu żywieniowego ustali on jadłospis.