Niski poziom hormonów płciowych

Witam, mam bardzo niski poziom hormonow plciowych(ledwo lapia sie normy) i zatrzymal mi sie okres po odstawieniu cyclo progynovy. Czuję sie cieżko, jestem spuchnięta, mam ogromy cellulit wodny, poszerzone żyły i czuje sie fatalnie. Czy to ma związek z hormonami? Ginekolog poradzila mi cyclodynon i oczekiwanie na przyjscie naturalne okresu. Tabletki biore juz 2 opakowanie i nie widze poprawy. Prosze o porade.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy jak najbardziej mogą być wynikiem zaburzeń hormonalnych. Proszę przyjmować zalecony przez ginekologa preparat i cierpliwie poczekać na efekty. Jeśli nie pojawią się w ciągu najbliższych 2 cykli, proszę ponownie udać się do dr prowadzącej.