Nudności, zawroty głowy, kołatanie serca, nerwowość, lęk i huśtawki nastroju a gruczolak nadnerczy

z czym można wiazac takie obiawy jak nudności zawroty glowy kołatanie serca nerwowość lek obawa hustawka nastroju ucisk w klatce piersiowej kardiolog stwierdził ze z sercem jest ok czy może to być przyczyna przez gruczolaka nadnerczy ktoreg wlasnie cztery lata temu zdiagnozowano u mnie.

Witam serdecznie,
podane przez Pana objawy są typowe dla wielu chorób (np. dla nerwicy lękowej), dlatego wskazana byłaby szczegółowa diagnostyka. Bardzo dobrze, że skorzystał Pan z konsultacji u kardiologa. Dzięki temu wykluczone zostały problemy z sercem. Objawy te są także charakterystyczne dla chorób nadnerczy, dlatego zachęcam do konsultacji endokrynologicznej.
Pozdrawiam.

Podobne objawy mogą się także pojawiać na tle emocjonalnym, psychologicznym. Zachęcam do podjęcia konsultacji psychologiem i psychoterapii.