O czy może świadczyć ból serca?

Witam, od jakiegoś czasu dokucza mi ból serca. Zaczęło się od pobytu w saunie w lutym obecnego roku.Gdy tylko jest wyższa temperatura doskwiera mi ból. Na początku myślałam że to z powodu dość wysokiego pulsu który jest w granicach 86-111 w zależności od dnia. Najbardziej jednak ból doskwiera mi w dusznych, gorących pomieszczeniach. Nigdy wczesniej nie miałam nic podobnego. Czy mam się czym martwić?

Lek. Katarzyna Szymczak

Wskazana diagnostyka, ekg, badania krwi. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego, który po badaniu zadecyduje o dalszym postępowaniu.
Pozdrawiam