O czym może świadczyć osłabienie i brak sił?

Witam, od paru tygodniu jestem bardzo osłabiona, nie mam siły prawie na nic. Postanowiłam iść z tym do lekarza, zalecił morfologię krwi. W morfologii prawie wszystko wyszło w normie. Jedynie mam podwyższone limfocyty (3,10 ). Oczywiście pójdę z wynikami do mojego lekarza, ale chciałabym wiedzieć, czy jest się czym martwić?

Lek. Paweł Szadkowski

Konieczna jest analiza wszystkich wyników i zestawienie ich z normą laboratorium i pani stanem klinicznym. Pani wynik nie świadczy raczej o niczym niepokojącym. Warto wykonać również badanie TSH i fT4, ewentualnie również stężenie kortyzolu w surowicy, sód, potas, glukoza na czczo. Warto powierzyć diagnostykę swojemu lekarzowi prowadzącemu ponieważ zależą one od pani objawów i wywiadu dotyczącego pani dolegliwości.