O czym może świadczyć wysoki poziom IGE u osoby chorej na przewlekłe AZS?

Bardzo duże IGE powyżej 5000 inne wyniki w normie poza nieznacznie podwyższonym kwasem moczowym bilurbiną i kwasochłonnymi w rozmazie. Pacjent cierpi na przewlekłą alergię AZS często towarzyszy obrzęk szyi i twarzy, ustępuje po sterydoterapii , leczony cyklosporyną z dobrymi efektami w czasie kuracji o czym może świadczyć takie IGE

Witam serdecznie. Takie wyniki są charakterystyczne dla tej choroby. Świadczą o jej ciągłym istnieniu.