O czym świadczy ból w odcinku szyjnym kręgosłupa?

Witam, od dłuższego czasu bolą mnie plecy w odcinku szyjnym (szczególnie rano) i piersiowym. Do tego dochodzi dyskomfort w żebrach i problemy z oddychaniem (może być to wina kataru, bo od dłuższego czasu się z nim męczę) jestem zmęczona i nie posiadam żadnych chęci do życia, ta sytuacja wykańcza mnie. Boję się, że jest to coś poważnego. Ciśnienie mam w porządku i wykluczam sprawy sercowe. Mam 19 lat. Jestem osobą strasznie nerwową, jednak uważam, że problemy z kręgosłupem nie są tego przyczyną.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć