Obecność swędzącej zmiany po wyłuszczaniu torbieli jajnika

Witam. 26 listopada mialam operacje metoda tradycyjna,ciecie nad spojeniem lonowym. Byla to operacja wyluszczenia torbieli jajnika obustronnych. W tej chwili ta blizna jest taka sina,bardzo widoczna. Z prawej strony na ranie mam taka kroste,ktora czasami swedzi. Mam ja juz od tygodnia. Od czego to moze byc. ? Po operacji zrobily mi sie zrosty otrzewne,ktore tez czasem bola.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.