Objawy grzybicy penisa po stosunku?

Mam 21 lat i od kilku dni mam swędzenie w okolicy penisa, oraz pojawiły się krosty przypominające strukturą zwykłego pryszcza. Zacząłem chodzić na basen i czy to może być powodem tych zmian? Jeśli jest to grzybica to do porady jakiego lekarza powinienem sie odnieść. Poza tym, moja partnerka bierze tabletki antykoncepcyjne, wiec nie uprawiamy seksu w prezerwatywie, a kilka dni temu jej ginekolog stwierdził początki grzybicy pochwy.

Witam serdecznie.
Prawdopodobnie objawy wskazują na grzybicę, tym bardziej że została ona rozpoznana u Partnerki. Wskazana jest wizyta u dermatologa, jeżeli rozpoznanie się potwierdzi najlepiej przeprowadzić równoczesne leczenie zarówno Pana jak i Partnerki.
Pozdrawiam.