Objawy zapalenia pęcherza oraz nudności, zgaga i ból żołądka

Witam, Dwa miesiące temu pojawiły się objawy przypominające zapalenie pęcherza. Furagina i Cipronex przepisane przez lekarza rodzinnego nie pomogły. Pani ginekolog podczas konsultacji skwitowała, że nie jest to problem ginekologiczny, i raczej dla świętego spokoju przepisała leki na grzybicę pochwy (niezastosowane). Od tamtej pory objawy nie ustępują, a ostatnio dołączył do nich ciągły ból żołądka, mdłości (bez wymiotów) i zgaga. Co to może być? Do jakiego specjalisty się udać?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje ponownie udac sie do lekarza rodzinnego, sadze ze warto jest wykonać podstawowe badania laboratoryjne.