Obniżony poziom cukru we krwi i złe samopoczucie

witam bardzo mam pilna sprawę ponieważ u mojej corki7 letniej pojawiły się przez dwa dni niski cukier córka sieę zle czuła blada ból głowy wymioty problem ma z niedosłyszeniem płaczliwa jest prze to ze ja tez choruje na cukrzyce typu drugiego wysłano córke na badania glikemi wyszedł wynik 4,2 i chciałam porady czy tao w sam raz jest wynik z żyły miała pobierane nadczo

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza pediatry. po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.