Obolałe piersi, zaparcia i krwawienie po stosunku a prawdopodobieństwo ciąży

DZIEN DOBRY PANIE DOKTORZE , MAM 39 LAT SPAŁAM Z KOCHANKIEM 13 I 16 PAZDZIERNIKA TEGO ROKU :). MAM OBOLAŁE PIERSI, ZAPARCIA I WCZORAJ LEKKO KRWAWILAM NA RÓZOWO ODCZAS STOSUNKU PRZY KTÓRYM NIGDY SIĘ NIE ZABEZPIECZMY . CZY JESTEM W 3,6 TYGODNIU CIAŻY ? KIEDY ZROBIĆ WIARYGODNY TEST ? Z GÓRY DZIĘKUJE ZA ODPOWIEDZ NA E-MAIL DODAM ŻE W ZESZŁYM ROKU PORONIŁAM JUZ JEGO DZIECKO , POZATYM MAM 2 ZDROWYCH SYNÓW W WIEKU 17 I 11 LAT Z MAŁŻEŃSTWA

Aleksander Ropielewski

Najwcześniej zwiększony poziom hCG w moczu można wykryć po ok. 10 dniach a we krwi po 7 dniach od zapłodnienia. Nie wiem czy jest Pani w ciąży, należy to potwierdzić badaniami.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski