Ochrona przed ciążą przy pominięciu jednej tabletki

Witam, pominęłam tabletkę w 14( raczej tego dnia) lub 13 dniu, następnie wzięłam dnia 15 rano( tak jak regularnie), a ta którą pominęłam dopiero wieczorem tego samego dnia. Kolejne dni regularnie. Lekarz zalecil nie robic przerwy w blistrze, tak oczywiście zrobię. Od kiedy będę znowu chroniona przed ciążą? Do kiedy stosować środki mechaniczne?

Szanowna Pani!

Ochrona przed ciążą rozpocznie się przy nowym blistrze,stąd proszę stosować do tego czasu stosować dodatkowe zabezpieczenie.

Z poważaniem
Katarzyna Lewicka