Odstawienie tabletek i seks w prezerwatywie a możliwość ciąży

Witam.moja dziewczyna przestała brać tabletki antykoncepcyjne.Kochaliśmy się bez zabezpieczenia przez krótką chwilę potem założyłem prezerwatywę.Czy jest jakaś możliwość że mgła zajść w ciążę mimo że orgazm(wytrysk) był w prezerwatywie?

MichaĹ Kurek

Szanowny Panie!
Tak, nie jest to wykluczone. Celem upewnienia się, polecam wykonać test ciążowy lub badanie poziomu beta-hCG w krwii. Badanie takie należy wykonać min. 8-12 dni po stosunku.
z poważaniem
Michał Kurek