Okręgi z czerwonymi krostkami na skórze

Witam. Mam problem ponieważ jakiś czas temu na udzie pojawił się pierścień z czerwonych krostek. posmarowałam go jakąś maścią i zapomniałam o nim jak po zniknął. dwa tygodnie temu pojawiły się takie same krostki na łokciu i znowu na udzie ale w dużo większej ilości. Całość zaczęła swędzieć i stała się opuchnięta, teraz z tej rany zaczęło się sączyć. Byłam u dermatologa i on nie wie co to jest- dostałam puder w płynie. Nie wiem co mam z tym robić... Proszę o radę.

Trzeba pójść do dermatologa, wziąć wymaz i postawić diagnozę. Reszta będzie już prosta.