Osłabienie organizmu i senność a spadek żelaza w organizmie

Witam,mam 19 lat. W wieku 17 lat miałam anemię,wyleczyłam się tzn moje wyniki się polepszyły. Tylko mój organizm nie przyswaja żelaza do końca,jego wynik zawsze jest w granicach 30. Ostatnie wyniki robiłam 2 miesiące temu. Choć ostatnimi czasy dziwnie się czuję,bolą mie mięśnia,powychodziły mi zajady,całe dnie bym przesypiała,śpię codzinnie tak po 3h. Czy to może być spadek żelaza i hemoglobiny ? Czy to normalne przy takim niskim żelazie ?

witam, przyczyną może być spadek żelaza i hemoglobiny,
konieczna jest konsultacja z dietetykiem i ułożenie diety
z podwyższoną ilością żelaza oraz uwzględniającą stworzenie warunków do jego lepszego wchłaniania! Być może wskazana będzie także suplementacja.
proszę nie bagatelizować tego!

www.akademiazz.com.pl