Osłabienie, uczucie upojenia alkoholowego, szybkie tętno i kołatanie serca

Witam. Mam 20 lat . Od paru miesiecy jestem bardzo osłabiona, mam ciagłe wrażenie ze zaraz zemdleje i uczucie upojenia alkoholowego,szybkie tętno,kołatanie serca i czasem zawroty głowy. Mialam wykonaną duza ilosc badan i jest ok. Jedyne badanie ktore cos wykazalo to ze mam wypadanie płatka przedniego zastawki miltralnej ze śladową niedomykalnością. Czy to może być przyczyną mojego bardzo złego samopoczucia ?

Proszę idac się na konsultacje psychiatryczną. Opisane objawy mogha byc jednym ze składników zaburzeń lekowych. Specjalista po dokładnym przeprowadzeniu wywiadu lekarskiego będzie mógł postawić diagnozę i dobrać odpowiednie postępowanie. Oceni też nasilenie Pani objawów i zdecyduje, jeśli będzie taka potrzeba, o zastosowaniu farmakoterapii, psychoterapii lub obu metod łącznie.
Śladowa niedomykalnośc rzadko powoduje nasilone objawy i zazwyczaj jest wykrywana przypadkowo.