Osłabienie wzroku po intensywnym wysiłku fizycznym

Mam dziwny "problem" i zastanawiam skąd się on bierze. Czyżby coś z ciśnieniem w gałkach ocznych? Po intensywnym wysiłku fizycznym wzrok mi na chwilę słabnie. Mam zamazany obraz, który po kilku minutach odpoczynku wraca do normy. Z czym to się może wiązać. Dodam że to się zaczęło kilka lat temu podczas zajęć na siłowni. Robiłam brzuszki i nagle coś jakby 'pstryknęło' mi w głowie i miałam zamazany obraz przed sobą. Wówczas dochodziłam do siebie chyba z kilkanaście minut Pozdrawiam

Witam.
Często po intensywnym wysiłku fizycznym mogą wystąpić chwilowe spadki ostrości wzroku , jednak proponuję okresowo kontrolować się u lekarza okulisty.
Pozdrawiam