Ospałość, ciągłe zmęczenie i problem z porannym wstawaniem u 22-latka

Mam 22 lata i moim duzym problemem jest ospalosc. Ciagle sie mecze jestem zmeczony, mam problemy z porannym wstawaniem ( wykluczone lenistwo i pozne chodzenie spac) problemy ze strzelajacymi stawami dodatkowo. Co moze byc przyczyna?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do lekarza oraz wykonać podstawowe badania profilaktyczne krwi. Strzelające stawy nie są patologią samą w sobie.