Pierwotna niedoczynność tarczycy przy badaniu niepłodności

Witam,jestem nowa na forum.Bardzo prosiłabym o jakąś pomoc.Niedawno stwierdzono u mnie niedoczynność tarczycy przy okazji badania niepłodności. Stwierdzono u mnie hipoplazję gruczołu V=7,5 ml, pierwotną niedoczynność tarczycy.Zalecono brać letrox50, jodit100mg . Obecny wynik TSH-1,38mU/l ,czyli bardzo dobry.Mimo tego bardzo szybko przybieram na wadze.Mam 164 cm wzrostu,waga kiedyś 54-obecnie 61kg w przeciągu niecałych 3 miesięcy, ograniczyłam jedzenie i nic. Proszę o pomoc lub jakieś wskazówki.

Czy ma Pani zburzenie miesiączkowania, stany niepokoju i napady głodu? = przyczyna kg ?