Plamienia a stosowanie antykoncepcji hormonalnej

Witam! Problem polega na tym że przez 3 dni nie brałam tabletek anty. (vibin mini) Jest to 3 tydzień 16,16 i 17 tabletka. Wczorajszego dnia wzięłam 2 tabletki zaległą+ 18. Dzisiaj rano zauważyłam brązowe plamy i mojej pytanie jest takie czy powinnam dale brać tabletki czy zrobić przerwę jeśli tak to na jak długo?

Witam serdecznie. Proponuję zrobić przerwę modyfikując jej przebieg. Mianowicie tabletkę 15, 16, 17 a także 18 proszę potraktować już jako 4 dni przerwy. Po kolejnych 3 dniach zacząć nowe opakowanie.