Plamienia, bóle jajników a możliwość ciąży

Mam nieregularny cykl(25-28). Okres trwał ostatnio o 1 dzien dluzej a 3 dni po nim uprawialam petting(nie uprawialam jeszcze seksu).Chlopak doszedl i byc moze mial na reku sladowa ilosc spermy, ale zostala wytarta w chusteczke i na pewno zaschnela bo wszystko obywalo sie na dworze.Wprowadzal mi palce do pochwy ale z tego co wiem nie mialy one mozliwosci przezycia.3 dni po tym plamilam na brazowo a 2 dni pozniej do dzisiaj mam odczuwalny bol na lewym jajniku i brak sluzu.co sie moze ze mna dziac?

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Ryzyko ciąży w opisanym przez Panią przypadku jest praktycznie bliskie zeru. Plamienia i ból mogą mieć związek z podrażnieniem, ewentualnie ze stanem zapalnym. Jeśli te objawy będą nadal się utrzymywały to konieczna będzie wizyta u ginekologa celem bezpośredniego badania ginekologicznego.
Pozdrawiam