Plamienia o brunatnym kolorze przed i podczas stosowania tabletek antykoncepcyjnych

Witam, jestem po pierwszym opakowaniu tabletek Bonadea. Już przed rozpoczęciem ich brania miałam ciemne plamienia o nieprzyjemnym zapachu, moja pani doktor stwierdziła, że mogą to być plamienia wynikające ze stosunku. Podczas całego opakowania plamienia nasilały się, były ciemnobrązowe i krwiste. W tej chwili mija 4 dzień przerwy i zamiast krwawienia mam ciągle te same plamienia (nieprzyjemny zapach zniknął już trochę wcześniej). Co to może oznaczać?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie ma powodów do obaw. Jest to efekt stosowania antykoncepcji. Związane jest to z działaniem hormonów. Dla pewności warto jednak wykonać USG.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie ma powodów do obaw. Jest to efekt stosowania antykoncepcji. Związane jest to z działaniem hormonów.