Plamienie od 20 d.c.

Od 20 d.c. mam plamienia lekko krwawię, czasem śluz z nitkami krwi, a czasem brązowawe. Dziś jest 39 d.c. i nadal to trwa. Czuję się dobrze, nie biorę żadnych leków. Jestem mężatką i staramy się o dziecko, ale bez skutku. Nie robiłam żadnego testu ani nie byłam jeszcze u lekarza. Co to może być?

KOBIETA ponad rok temu

Witaminy w ciąży

Witam serdecznie,

Nie podała Pani czy plamienia pojawiły się po raz pierwszy czy wcześniej były podobne incydenty. Również nie napisała Pani ile dni trwają cykle i czy są regularne.
Plamienia przed miesiączką najczęściej są spowodowane zaburzeniami hormonalnymi  pod postacią niewydolności ciałka żółtego. Konieczna jest wizyta u ginekologa. Pozwoli to na zebranie dokładnego wywiadu oraz wykonanie badania ginekologicznego. Wskazane jest wykonanie usg narządu rodnego oraz wykonanie badań hormonalnych z krwi. Na tej podstawie włączone zostanie odpowiednie leczenie.

Pozdrawiam