Planowanie dziecka po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych

Witam! Mój problem polega na tym że przez pół roku stosowałam tabletki antykoncepcyjne, od razu kiedy przestałam je brac zaczęliśmy sie starac o dziecko. Robilismy to codziennie i nic, zrobilam test wyszlo ze nie jestem i po kilku dniach dostalam okres. teraz to samo robimy tak jak trzeba, okres sie spóźnia z pół misiaca ale objawów niema. nie chce robic testu poniewaz boje sie rozczarowania, ale czy tabletki mogły miec wpływ na to ze tak cieżko i czy normalny jest brak objawów ? czy moge byc?

Wynik pozytywny wizyta u ginekologa,
negatywny, brak miesiączki wizyta u ginekologa diagnostyka zaburzeń hormonalnych.
Leki antykoncepcyjne nie mają wpływu na planowanie ciąży po ich odstawieniu.