Pojawiająca się gulka na wargach sromowych mniejszych

Witam,mam 32 lata,okolo 3 mies.temu zauwazylam na mojej wiékszej wardze sromowej(bardziej u dolu) guz,jak miékka kula,okolo 1cm,który jest dosc gléboko,i gdy go dotykam odczuwam czasem lekkie rwanie w nodze.Czy to moze byc guz na wézlach chlonnych po przebytych infekcjach?(dodam ze nie mam zadnych chorób wenerycznych,ale bylam przéziébiona kilka razy niedawno).Na drugiej wardze mam tez mniejszy guzek.Czy zdecydowac sié na wizyté u lekarza czy poczekac jak ten guz moze sam zniknie.Z góry dziékujé

Milena Lubowicz

Myślę, że warto by było żeby te zmiany ocenił ginekolog. Nie jest to lokalizacji charakterystyczna dla węzłów chłonnych.
Pozdrawiam