Polip brzucha a usg

Dzień dobry mam 22 lata i bolał mnie brzuch poszłam zbadałam się ginekologicznie i krem i mocz i jest wszystko dobrze, ale byłam na USG brzucha i mam polipa 4,5mm, do tego mam nudności, bóle w prawej części brzucha, wymioty, zmęczenie złe samopoczucie i ogólny brak apetytu i niechęc do jedzenia czego kolwiek. Co należy teraz zrobić czy to groźne?

Polip w brzuchu - w jelicie, w pęcherzyku żółciowym?
Każdy polip wymaga dalszej diagnostyki i najczęściej usunięcia.
Proszę z wynikiem USG udać się do lekarza rodzinnego, który pokieruje Pani dalszym leczeniem. Polipy są o tyle groźne, że z czasem mogą ulec zezłośliwieniu.