Pomoc psychologiczna przy samotności, niskiej samoocenie i płaczliwości

Jak można w inny sposób skontaktować się z psychologiem lub psychiatrą? Bo chciałam iśc do psychologa ale mama mi nie pozwala, bo twierdzi, że jest mi to nie potrzeene, a sama nie mg bo najbliższa poradnia jest 30km ode mnie, ale ja muszę, bo inaczej oszaleje. Czy np niebieska linia zajmuje sie takimi problemami jak zbyt duża wyobraźnia przez samotność i nielubienie w szkole, niska samoocena, ciągły płacz nawet bez powodu. Czy może ktoś jeszcze się tym zajmuje?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Zdecydowanie powinnaś udać się do specjalisty psychiatry lub psychologa. Jeśli jesteś pełnoletnia, nie potrzebujesz pozwolenia rodziców.

Niektóre gabinety pracują online (np przez skype'a). Stanowią rozwiązanie dla osób, które z różnych przyczyn nie mogą skorzystać z tradycyjnej formy terapii. Zachęcam do poszukania pomocy!