Poprawa kondycji i sylwetki w wieku 21. lat

Mam 21 lat, przez całe gimnazjum i liceum byłam zwolniona z wf, ze względu na silną fobię społeczną. Teraz chciałabym poprawić swoją kondycje i sylwetkę, czy nie jest na to za późno? Pozdrawiam.

Jeżeli od czasu szkoły nadal odczuwa Pani problemy na tle nerwowym i symptomy fobii społecznej nadal się pojawiają - polecam podjąć psychoterapię poznawczo-behawioralną, która pomoże trwale zwalczyć te trudności. Pozdrawiam.

Dzień dobry!

Na walkę o sylwetkę nigdy nie jest za późno! :) Proszę pamiętać, że poza aktywnością fizyczną bardzo istotny jest sposób odżywiania.

Pozdrawiam,
k.wawrzyniak@odzywiajsiezdrowo.pl