Poranne ataki bólu lewej strony brzucha

Witam . od kilku dni poranne ataki bólu lewej strony brzucha . pierwszy atak rozpoczął się od silnego parcia na mocz który oddałam po 7 godzinach i zastrzyku, następne ataki są po oddaniu porannego moczu trwają około 1,5 godz.. mocz w normie , kreatynina też w usg zapis- płyn do 4mm w dolnym biegunie nerki oraz dyskretne poszerzenie ukm nerki lewej. Potas trochę powyżej normy 6,20, czekam na umówioną wizytę u urologa.(w codziennych bólach ). Czy" płyn" należy rozumieć jako torbiel ?

Witam. Płyn jest wynikiem zablokowania odpływu moczu najprawdopodobniej na skutek zablokowania ujścia moczowodu przez kamień - nie wszystkie złogi można bowiem uwidocznić za pomocą usg.