Porażenie prądem a uszkodzenie mięśnia sercowego

Witam. Kiedy miałem 2 lata zostałem porażony przeź prąd. Miałem wtedy stwierdzone uszkodzenie mięśnia sercowego, chociaż podobno ktoś w szpitalu mówił wtedy ze mogło to tez być od przyjmowania antybiotyków. W każdym bądź razie jako nastolatek miałem robiono EKG i wszystko było OK, około 2 lat temu równiez wyniki badania były w porządku. Czy to możliwe ze serce samo się zagoiło, że to uszkodzenie znikło?

Aleksander Ropielewski

Jak najbardziej jest to możliwe, wszystko zależy od rodzaju uszkodzenia.