Potliwość, problem z przytyciem i owłosienie

Dzien dobry chcialabym wiedziec co mi moze dolegac poniewaz bylam u 4lekarzy i zaden nie chce mi pomoc co z tego ze wyniki z krwi pobierania i roznych usg mam dobre jak ciagle poce sie strasznie przy kazdej sytuacji nie moge przytyc jestem chuda waze tylko 48 i wszedzie mam owlosienie prosze cos mi doradzic co mam robic i do kogo sie o pomoc zglosic zawsze wizyty koncza sie na jednym dniu i wiecej nie przyjezdzam do danego lekarza bo lekcewazy sobie moj problem i wmawia mi ze taka moja uroda :(

Dzień dobry,

Biorąc pod uwagę objawy jakie Pani zgłasza konieczne wydaje się zlecenie kilku badań, które przybliżą nas do właściwego rozpoznania, a tym samym umożliwią zastosowanie jak najbardziej skutecznego leczenia. Warto wykonać panel badań hormonalnych, co znacznie ułatwi dobór terapii. Proszę popytać wśród znajomych, który z lekarzy ma odpowiednie podejście do pacjentów i się do niego wybrać.

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz