Powiększone i bolące węzły chłonne przed miesiączką

Od dłuższego czasu przed miesiączką boli mnie pod pachą, wydaje mi się, że węzły chłonne są powiększone, wyczuwam też małego guza. W ostatnim czasie taki ból pojawia się też w czasie dni płodnych... co to może być? mam 32 lata

Witam,
trudno ocenić - proponuję wizytę u lekarza POZ celem zbadania tych powiększonych węzłów.
Możliwe że z cyklem miesiączkowym powiększają się torbiele w piersiach, które Pani interpretuje jako węzły.
Konieczne zróżnicowanie