Powiększone węzły chłonne szyi, nadobojczykowy i w pachwinie

Witam, oto mój problem: mam 25 lat, od około dwóch lat mam powiększone węzły chłonne szyi, nadobojczykowy i w pachwinie. Krew OB bardzo dobre, na usg węzły powiększone (max pod żuchwą 15x9, reszta dużo mniejsze), bez nacieków i zmian w budowie, ruchome. Czasem miewam swędzenie nóg (wieczorem, po kąpieli, goleniu, pod pościelą). Ostatnio dwie noce pociłam się (ale nie było potrzeby zmiany odzieży). Od kilku dni mam temp. 35-56.2, do tego szybko i mocno pocę się przy wysiłku.

Skoro wyniki badań laboratoryjnych i budowa węzłów chłonnych są prawidłowe to raczej nie ma powodu do niepokoju. Pocenie się po wysiłku i taka temperatura ciała może w Pani przypadku być tylko objawem takiego typu metabolizmu Pani organizmu. Może warto byłoby jeszcze skontrolować poziomy hormonów tarczycy we krwi, może dla pewności jeszcze skonsultować się z hematologiem. O wszystkim powinien zadecydować Pani lekarz prowadzący.